Nejmódnější nápady béžové manikúry v roce 2020

Obsah:

 1. Módní novinky z béžové manikúry
 2. Lesklý nebo matný? Vyberte si
 3. Efekt „Fabric“ - módní novinka
 4. Zrcadlová béžová manikúra
 5. Béžová manikúra s dekorem.
 6. Módní nápady pro kresby na béžové manikuře.
 7. Béžová manikúra s černou barvou.
 8. Béžová a bílá manikúra.
 9. Béžová a růžová kombinace v manikuře
 10. Béžová manikúra s hnědou barvou.
 11. Béžová manikúra na krátkých nehtech.

Jedním z nejpopulárnějších způsobů zdobení nehtů pro každodenní nošení je béžová manikúra. A jak ukazuje praxe, je to tak neutrální a nepříjemné zbarvení, které funguje jako univerzální spouštěcí mechanismus při vytváření úžasného a elegantního nehtového umění nejen pro každý den, ale také pro večerní dovolenou, do práce nebo na dovolenou.

Módní novinky béžové manikúry 2020: nápady

Béžová málokdy působí jako přední odstín, ale její vícebarevné odstíny s jistotou vedou v paletě nejmodernějších barev sezóny. Barevný systém má 9 základních béžových palet. Každý se skládá z 5 odstínů od nejsvětlejších po nejvíce nasycené. Palety jsou také rozděleny mezi sebou do neutrálních, studených a teplých barev. Jen si představte, že díky těmto jedinečným funkcím si můžete snadno vybrat ten pravý odstín a vytvořit jednoduše jedinečnou manikúru.

Béžová manikúra 2020 zahrnuje použití nejmodernějších výkonových technik, různých dekorů a kreseb. Takže na nehty módní ženy geometrie bude vypadat velmi módní, například bunda, sklon a výzdoba s kamínky.

Lesklý nebo matný?

Klasická volba je béžová lesklá povrchová úprava. Současně to vypadá nejen krásné, ale také drahé a stylové, a bude všeobecně vypadat na prstech studenta, obchodní dámy nebo konzervativní nevěsty. Ideální pro lesklý výkon - maso, prášek, perlový odstín nebo nasycené barvy - karamel, zaprášená růže nebo mandle. Matte béžová je na druhou stranu skvělou alternativou mokrého lesku. To je dobrá příležitost zvolit jasnější odstín. Koneckonců, matný povrch vždy vypadá tlumeně. Matná béžová manikúra dělá nehty výraznějšími a udržuje integritu déle než lesk. Matná struktura také slouží jako vynikající základna pro dekoraci, například velur, krajky nebo lesklé prvky.

Efekt „Fabric“: módní novinka pro módy

Běžná technika mezi módy - napodobování textilních materiálů na nehty - je jedním z triků mezi nejnovějšími designy nehtů v této sezoně. K dosažení takovéto struktury je na radu designérů možné pomocí naturalistické kresby a původní textury povlaku. Textura „textilie“ napodobuje sametové, velurové a kašmírové pletené vzory.

Zrcadlová béžová manikúra

Vzhledem k jasnému lesku se taková manikúra často nazývá - Hollywood. Povlak se zrcadlovým efektem obsahuje reflexní částice, manikúra získává charakteristický lesk a lesk zrcadla. Dnes se za velmi módní považují nejen zlaté a stříbrné odstíny, ale také zrcadlové laky béžových odstínů.

Béžová manikúra s kamínky a třpytivými dekoracemi

Použití glitru nejen zázračně promění vaši manikúru, ale také posílí samotný povlak a učiní jej silnějším. Můžete ozdobit jeden nebo dva hřebíky, použít třpytky technikou ombre nebo ve francouzském stylu. S pomocí drahokamů jsou rozloženy proužky a vzory, a to jak na všech nehtových deskách, tak na akcentech na jednom nebo dvou prstech. Kamínky mohou být průhledné, barevné i hologramové.S béžovou manikúrou vypadají kamínky pod drahými kameny, například topazy, diamanty nebo rubíny.

Módní nápady pro kresby na béžové manikuře.

Jedním z nepopiratelných vůdců v designu béžové manikúry jsou různé květinové motivy na nehtech, které se vyrábějí technikou akvarelu, pomocí nálepek nebo ražením. Béžová barva se jedinečně kombinuje s mnoha odstíny. Různé světlé nebo naopak jemné květinové motivy pouze zdůrazňují sofistikovanost vaší manikúry a přitahují pozornost. Prolamované krajky černé nebo bílé barvy se staly velmi originálními. Kresby stylu minimalismu a další. Můžete použít geometrické tvary na nehty, výtisky ve zvířecím stylu nebo udělat kontrastní poznámky ve vaší manikuře. Béžová, jedinečně kombinovaná s mnoha odstíny.

Béžová manikúra s černou barvou.

Rozhodně stojí za vyzkoušení nového dua v béžové a černé barvě. Můžete si zakrýt nehty zvýrazněním jednoho nebo dvou prstů černou barvou, můžete na nehty aplikovat neopatrné tahy nebo elegantní krajkové vzory, v každém případě přidat do manikúry kamínky nebo lesklé kovové proužky - tyto dvě barvy jsou v manikuře dokonale kombinovány.

Béžová a bílá manikúra: svěží nápady

Velmi elegantní a elegantní kombinací byla béžová manikúra s bílou. Klasická verze bundy s bílým úsměvem na obálce je slonovina, manikúra měsíce, bílé květy a vzory, geometrické obrázky a pruhy, takže si nevyberete, bude to vypadat velmi jemně.

Béžová a růžová kombinace v manikuře

Chcete vytvořit nejženitější a nejjemnější umění nehtů? Přidejte do béžové manikúry růžové odstíny. Tuto sezónu můžete provést jakoukoli technikou, s nádhernými květinovými motivy, s kresbami roztomilých zvířat, ozdobit kamínky, třením a mnohem více. Taková manikúra bude vhodná nejen pro každodenní pohled, ale také pro slavnostní párty.

Béžová manikúra s hnědou barvou.

Manikúra v hnědých a béžových tónech bude skutečným objevem módy. V této sezóně používejte samostatně béžovou a hnědou barvu. Taková variace se neztratí ve vašem obrazu, bude to vypadat velkolepě, ale nebude vzdorovat. Tato harmonická kombinace nevyžaduje žádné doplňky, ale v případě potřeby můžete zdobit nehty kamínky, vzorem nebo třpytkami. Hlavní věc není přehánět, v tomto případě je klíčem k úspěchu jednoduchost.

Béžová manikúra na krátkých nehtech.

Přirozená délka nehtů je sama o sobě krásná. A v duetu s béžovou paletou - to je jedinečná možnost pro manikúru. Hřebíky lze vyrobit v lesklém a matném provedení, používat kresby ve stylu minimalismu, provádět francouzštinu, aplikovat dekor a kombinovat barvy. Samotná béžová paleta je co nejblíže přirozené barvě a ve společnosti s přirozenou délkou nehtů je to prostě samotná harmonie jednoduchosti, sofistikované chuti a milosti.

Módní manikúra v béžových tónech je velmi zdrženlivá a klidná. Aniž by přitahoval pozornost, je schopen velmi obratně vyzdobit nehty ve vašem oblíbeném nehtovém umění. Béžová manikúra je bez nadsázky považována v roce 2020 za jeden z nejelegantnějších a sofistikovaných typů manikúry, který nám ukázal technik nehtů.

0 odpovědi

Odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Nebojte se přispět!

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *