Kam oslavit Nový rok 2020 v Rusku: TOP 6 destinací, nejlepší místa, zábava

Obsah:

  1. Moskva a Moskevská oblast
  2. Petrohrad
  3. Kazan
  4. Skvělý Ustyug
  5. Soči a Krasnaya Polyana
  6. Karélie

Novoroční svátky dychtivě očekávají všechny děti i dospělí. Koneckonců, je to jedinečná příležitost strávit krátkou dovolenou s celou rodinou a užít si zbytek. Dříve byla otázka, kde oslavit Nový rok, velmi vzácná, protože všichni zůstali doma. Nyní se trendy mění, protože mnozí preferují cestování. Je to skvělá možnost, jak se ponořit do zvyků a tradic oslav nového roku 2020 v různých městech Ruska.

Vzhledem k rostoucí poptávce po takové dovolené doporučujeme rezervaci vstupenek a ubytování v hotelu předem. Díky tomu si můžete vybrat nejlepší možnost pro sebe, bez ohledu na délku pobytu v konkrétním městě.

Nezapomenutelný Nový rok 2020 v Moskvě a Moskevské oblasti

Když přijde na oslavu nového roku v Rusku, mnozí si okamžitě vyberou svůj kapitál. To není překvapivé, protože Moskva se transformuje dlouho před samotnou dovolenou. Tisíce jasných světel, které zdobí výkladní skříně, stromy a ulice, jsou fascinující. Různé originální fotografické zóny přitahují pozornost každého kolemjdoucího. To vše transformuje město doslova v okamžiku. Není proto divu, že sem přijíždí mnoho turistů v zimní sezóně. Koneckonců můžete na vlastní oči vidět jen neuvěřitelnou slavnostní krásu.

Hlavní novoroční oslavy se samozřejmě konají v hlavním městě. Mezi nimi jsou báječné představení, výstavy, veletrhy, koncerty s hvězdami a široká škála programů pro děti všech věkových kategorií. Pokud máte rádi hlučnou zábavu, můžete si tuto možnost vybrat sami.

V opačném případě doporučujeme blíže se podívat na alternativní řešení ve formě moskevského regionu. Tato možnost bude často o něco levnější. Zároveň se můžete ponořit do skutečné zimní pohádky, pokud se hotel nachází v lese. Představte si neuvěřitelné zasněžené výhledy, saunu, bazény, slavnostní jídla a blízké lidi v okolí. Taková dovolená bude určitě skutečným restartem pro každého člověka.

Nový rok v Petrohradě

Neméně populárním směrem v novoročním období je Petrohrad. Přicházejí sem nejen obyvatelé Ruska, ale také turisté z celého světa. Je zajímavé, že během tohoto období se koná mnoho různých událostí. Na ulicích se najednou dostanete na zajímavý koncert nebo celou show. Proto nesedejte v místnosti a nezapomeňte se projít po různých ulicích města.

Nejambicióznější slavnosti se konají na Nevském prospektu i na náměstí umění. Proto je vždy přeplněné, hlučné a zábavné. Na Palace Square se zase staví největší vánoční strom a pořádají se neuvěřitelné show a veletrhy. Na Silvestra jděte sem. Ujistěte se, že na emoce takové velké události se bude dlouho vzpomínat.

Oslava nového roku 2020 v Kazani

Kazan se stále více vybírá na oslavu nového roku. To není překvapivé, protože je to krásné město, které zůstává atraktivní v každém ročním období. Zde si můžete vyzkoušet různé druhy zábavy. V zimě patří snowboarding, bruslení, tvarohové koláče, sáňkování a lyžování. Venkovní aktivity vždy zůstanou ve vašich vzpomínkách jako nejlepší řešení pro novoroční svátky.

Nový rok s dětmi ve Velkých Ustyugech

Rodiny s dětmi by měly vždy zvažovat svou dovolenou pečlivěji. Protože je velmi důležité, že i ty nejmenší jsou zajímavé a nenudí se. Letos jděte s celou rodinou do Velického Ustyugu.Ujistěte se, že děti budou potěšeny výletem do vlasti Santa Clause. Kromě toho se ve městě můžete podívat do jeho paláce, projít se po „pohádkové stezce“. Děti si také zamilují nejrůznější snímky, pohádkové postavy a mnoho dalšího. Dospělí se také nebudou nudit, protože takový výlet je jedinečnou příležitostí znovu se vrhnout do dětství a bavit se.

Skvělý nový rok 2020 v Soči a Krasnaya Polyana

Ti, kteří mají rádi teplejší a mírnější klima, se doporučuje jít do Soči. Přestože je zde zde počasí teplejší, ulice jsou krásně zdobené a všude se doslova vznáší sváteční atmosféra. Pokud si vyberete tuto možnost pro sebe, nezapomeňte si naplánovat svůj volný čas, aby jej bohatě a zajímavě strávil. Přejít na brusle, jezdit, navštívit Arboretum. V případě potřeby můžete jezdit na jachtě nebo na lyžích a vydat se na výlety do okolních měst. Pokud chcete prozkoumat okolí sami, určitě si půjčte auto. Díky tomu si můžete určitě užít svou dovolenou bez ohledu na čas nebo harmonogram výletů.

Milovníci outdoorových aktivit a prostě neuvěřitelná příroda by měli jít do Krasnaya Polyana. Sáňkování, lyžování, tvarohové koláče - to je jen malá část toho, co na vás čeká téměř ve všech lyžařských střediscích. Ti, kteří si užijí relaxační a relaxační dovolenou, si určitě užijí venkovní bazény s nádherným výhledem. Mimochodem, zde se nachází také jižní rezidence Santa Claus. Tak jděte sem s celou rodinou. Ujistěte se, že děti budou s takovou cestou potěšeny.

Nový rok 2020 v Karélii

Karelia se stává stále populárnější destinací pro oslavu nového roku. Jen neuvěřitelné výhledy, lyžování, sáňkování, psí spřežení - to vše osloví děti i dospělé. Určitě stojí za to jít sem pro ty, kteří chtějí získat nezapomenutelný zážitek a plně si užít venkovní rekreaci. Protože v Karélii může každý navštívit jedinečné rezervace, parky, ostrovy a jezera. A to, jak vidíte, stojí za to hodně.

Oslava nového roku 2020 se může velmi lišit. Vše záleží na počtu lidí, preferencích všech členů rodiny. Důležitou roli hraje zvolený směr cesty. Proto je lepší vše pečlivě prodiskutovat, dohodnout se a užít si nezapomenutelnou dovolenou v Rusku.

0 odpovědi

Odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Nebojte se přispět!

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *