Glitterové tetování: základní vlastnosti, metody aplikace a recenze fotografií

Obsah:

 1. Technika třpytivých tetování
 2. Hlavní výhody tetování se třpytkami
 3. Materiály k dokončení
 4. Hlavní fáze aplikace
 5. Profesionální tipy

Třpytky tetování jsou neuvěřitelně populárním typem kresebných vzorů na těle. Jeho implementace je v aplikaci jisker. Šumivé částice jsou drženy na těle hypoalergenním lepidlem. Blikající, jasná a barevná tetování se třpytkami jsou pro dívky typické. Tímto způsobem můžete ozdobit své tělo a přitáhnout značnou pozornost. Je třeba poznamenat, že tento konkrétní typ spodního prádla má největší barevný gamut. Třpytky tetování mohou dokonale doplnit stylový a originální vzhled, takže je jasný. Další hlavní výhodou řady dočasných tetování je to, že pokud je obraz unavený, můžete se ho snadno zbavit.

Technika třpytivých tetování

Vytvoření stylového tetování pomocí jisker je velmi jednoduché, lze to udělat i doma. Nejprve si musíte vybrat svou oblíbenou šablonu a aplikovat speciální lepidlo na vybranou část těla. Dalším krokem bude nanesení jisker: musíte posypat jiskry na těle a zbytek setřít pravidelným štětcem. Atraktivní a šumivé tetování je kompletní. Je třeba poznamenat, že tato metoda nemá žádné vedlejší účinky a je zcela neškodná pro pokožku. Samotné lepidlo je vodotěsné, proto tetování na těle trvá asi 14 dní a při přesném poměru je delší. Pokud máte umělecké dovednosti, není třeba šablonu. Jediné, co musíte udělat, je použít váš preferovaný výkres štětcem.

Hlavní výhody tetování se třpytkami

Dočasné tetování, které se provádí pomocí atraktivních flitrů, je charakteristické pro kreslení nejen dívek, ale i dětí všech věkových skupin. Vzor vypadá skvěle a je velmi znatelný i v noci. Nezáleží na tom, kam chce klient kresbu použít, nejčastěji si volí takové části těla, jako jsou paže, nohy, záda nebo hrudník. Nejvíc si děti dělají na svých obličejích kresbu v podobě motýlů nebo květinových motivů. Glitter tetování je považováno za univerzální řešení, které nemá žádné vedlejší účinky a negativní účinky na kůži. Tato rozmanitost nositelných kreseb také nemá žádná omezení v barvě a velikosti, vše záleží na touhách a vkusu majitele. Neméně důležitou a pozitivní vlastností takového tetování je použití speciálního lepidla, které je zcela neškodné pro lidské zdraví, nezpůsobuje podráždění a alergie.

Třpytkové tetování je přijatelné pro lidi s velmi citlivou pokožkou.

Je to nepromokavé lepidlo, které zajišťuje projev tetování po stanovenou dobu. S pečlivým přístupem k brilantnímu vzoru zůstává na těle až měsíc, po kterém postupně ztrácí svůj původní vzhled a poté úplně zmizí. Další velkou výhodou tetování se třpytkami je to, že se jich můžete kdykoli zbavit. Výkresy lze libovolně měnit každý den. Tento typ tetování otevírá mnoho příležitostí pro experimentování s vašimi obrázky. Po dokončení dočasného tetování uvidíte, jak bude dárek vypadat na této nebo té části těla. Tak se klidně rozhodněte ozdobit tělo tímto způsobem.

Materiály používané k provádění třpytivých tetování

Třpytky třpytky tetování lze snadno provést v každém salonu, ale mnoho lidí dává přednost samostatnému provedení skvělých obrázků na jejich tělech. Chcete-li to provést, měli byste zakoupit všechny potřebné materiály.Existuje mnoho specializovaných obchodů, takže s těmito obtížemi nenastanou. Při výběru materiálů musíte zakoupit celou sadu. Tento seznam obsahuje:

 1. Flitry pro tělo.
 2. Hypoalergenní tělové lepidlo.
 3. Standardní sada šablon.
 4. Sada potřebných štětců pro nanášení lepidla a odstranění nadměrných jisker.

Hlavní fáze aplikace třpytky tetování na těle

Pro kvalitní a správné nošení tetování na těle je nutné sledovat všechny fáze:

 • Definice s místem pro tetování a jeho image.
 • Odmaštění povrchu. Tímto postupem je pokožka ošetřena tak, aby lepidlo lepilo na kůži lépe. Jako odmašťovací prostředek můžete použít roztok obsahující alkohol nebo jemný odstraňovač laku na nehty, který neobsahuje aceton a oleje. Při provádění tetování na obličeji je nejlepší používat tonikum bez obsahu alkoholu.
 • Nanesení speciálního lepidla na povrch pokožky, který byl předtím odmaštěn. To lze provést ručně nebo pomocí speciální šablony. Před pokračováním v kresbě je třeba počkat 30 sekund, než lepidlo trochu vstřebá do pokožky.
 • Kresba speciálním tenkým štětcem. Na oblast lepidla jemně naneste třpyt zvolené barvy. Stejným způsobem aplikujte i jiné barvy.
 • Nakonec setřete zbývající jiskry z kůže.

Tipy pro profesionály s ohledem na provádění třpytivých tetování

Chcete-li se vyhnout nepřesnému kreslení, musíte zvážit některé tipy tetovacích umělců:

 • aby vypadaly přitažlivější motýlky černé nebo tmavé barvy, zakryjte je speciálními průhlednými pyly;
 • při výběru části těla je nejlepší opustit místa, kde oblečení pevně sedí a tře se o pokožku, taková místa jsou pás a oblast bez ramínek;
 • po dokončení tetování třpytkami je nejlepší ho vysušit teplým vzduchem z vysoušeče vlasů, aby se lepidlo vysušilo;
 • to je nejlepší nedovolit tetování přijít do kontaktu s vodou pro prvních 10 hodin po dokončení;
 • pro lepší uchování obrazu jej nemusíte třením žínkou a také se vyhýbat kontaktu se smetanou, alkoholem a oleji;
 • Se třpytivým vzorem se můžete kdykoli zbavit použitím bavlněné podložky navlhčené roztokem obsahujícím alkohol nebo odstraňovačem laků na nehty bez acetonu.

Vzhledem ke všem těmto tipům bude třpytivé tetování vypadat elegantně a atraktivně a potěší jeho majitele.

0 odpovědi

Odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Nebojte se přispět!

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *