Jak si odpočinout na nový rok 2020?

Obsah:

  1. Jak si odpočinout na Nový rok a Vánoce?
  2. Jak si odpočinout na Novém roce: zajímavé nápady
  3. Silvestr v rodinném kruhu
  4. Jak neobvyklé slavit Nový rok 2020
  5. Úžasné výlety na Silvestra
  6. Dětská dovolená na Nový rok 2020
  7. Vánoční oslava
  8. Proč jsou svátky přenášeny?
  9. Jak prodloužit dovolenou kvůli svátkům?

Po pečlivém prostudování kalendáře na rok 2020 není možné nevšimnout si, že novoroční svátky, nebo jak se také nazývají - lednové svátky, slibují, že budou poměrně dlouhé. A proto můžeme s jistotou říci, že máme skvělou příležitost k řádnému odpočinku a dokonalému oslavě nového roku. Podle čínského kalendáře patří Nový rok 2020 kovově bílé kryse a my se s vámi setkáme od 31. prosince do 1. ledna. Podle gregoriánského kalendáře je rok 2020 přestupným rokem, což znamená, že v únoru je 29 dní. Na přípravu a naplánování takového nádherného víkendu nezbývá mnoho času a my vám rádi řekneme vše o nadcházejícím roce, o tom, jak a kdy se s ním setkat, a ještě mnohem více.

Jak si odpočinout na Nový rok a Vánoce?

Na Silvestra, těsně před lednovými svátky, budete muset velmi správně rozvrhnout svůj čas. Kromě příprav na dovolenou, hledání dárků a bytových doplňků musíme ještě pracovat. 30. prosince je celý den a 31. prosince 2019 je svátek před zákonem. A to znamená, že ve všech podnicích tento pracovní den skončí o něco dříve než obvykle o jednu hodinu. Pro všechny je to vzhled dodatečného času na příležitost dokončit všechny předvečerní záležitosti a připravit se na Silvestr.

Vzhledem k tomu, že Vánoce jsou oficiálně uznávány jako státní svátky, v roce 2020 naše dovolená potrvá do 8. ledna včetně. Pak máme v kalendáři dva pracovní dny - 9. a 10. ledna a opět víkend. Odkud pochází tolik dní volna? Všechno je velmi jednoduché: 1., 2. a 3. ledna - svátky, 4. a 5. svátky o víkendech a je odloženo na stejná data v květnu, pak budete muset tato data vypracovat. Další znovu zavedené prázdniny. Dostanete tak krátkou dovolenou, která se také kryje se školními prázdninami, a pokud si dopředu promyslíte všechny důležité body, můžete strávit tyto nádherné dny nezapomenutelnými a magickými! A jak přesně to udělat a jak nejlépe oslavit takové důležité svátky pro nás, pokusíme se vám to dále sdělit a také vysvětlit, proč jsou dny volna odloženy a jak můžete prodloužit svou dovolenou kvůli svátkům.

Jak si odpočinout na Novém roce: zajímavé nápady pro každý vkus

Nový rok je jednou z nejvíce očekávaných svátků! A každý z nás se snaží se s ním setkat zvláštním způsobem. Někteří slaví Nový rok se svou rodinou a dodržují tradice. Jiní přicházejí s celou řadou nápadů, vytvářejí svá vlastní pravidla a dokonce chodí na výlety a využívají svátky a víkendy, které vláda označila za krátkou dovolenou.

Silvestr v rodinném kruhu

Pro mnoho rodin je takový svátek jakýmsi shromážděním po několik generací, udržováním a pokračováním řady rodinných tradic, komunikace, pozornosti a jen skvělou příležitostí, jak spojit všechny členy rodiny a mít dobrý čas. Můžete si nastavit slavnostní stůl, připravit malý skript na slavnostní večer, připravit soutěže a zábavu pro každého člena rodiny. Povinné novoroční atributy jsou elegantní vánoční stromeček, láskyplně připravené dárky a vřelá přání.Můžete také zorganizovat neočekávanou návštěvu Santa Claus a Sněhurky, pohodové rodinné výlety na kopec, kluziště, výlety nebo focení.

Jak oslavit Nový rok 2020 originálním a neobvyklým způsobem

Pokud nemáte rádi tichá rodinná setkání a upřímné rozhovory, můžete si vybrat neobvyklé možnosti oslav nového roku, protože dlouhé víkendy vám umožní trochu odpočinout a realizovat ty nejzajímavější nápady! Shromážděte společnost přátel a vyzvedněte neobvyklý nápad oslavit Nový rok - pronajměte si venkovský dům v klíně přírody, uspořádejte oslavu na čerstvém vzduchu, oblékněte krásný novoroční strom v pravém lese. Silvestr můžete strávit v ruském lázeňském domě, můžete pozvat animátory, nejen ty „dětské“, nebo si jen předem koupit krásné kostýmy Santa Claus a Snegurochka a poblahopřát všem příbuzným a přátelům na dovolenou.

Úžasné výlety na Silvestra

Pro ty, kteří jsou z nějakého důvodu unaveni z obvyklých nápadů pro pořádání silvestrových svátků nebo jen chtějí změnit situaci a zkusit něco nového, můžete si koupit novoroční vyhlídkové výlety po zemi a navštívit severní metropoli - Petrohrad, jít bruslit na jezeře Bajkal, seznámit se s přírodními památky Kamčatky nebo vyzkoušejte zimní zábavu na Sibiři. Můžete si vybrat krátký výlet do Evropy, nebo jít s celou rodinou, přátelskou společností nebo s polovičním srdcem do exotických zemí, a místo zimních dolů bundy oslavit nový rok na pláži.

Dětská dovolená na Nový rok 2020

Každé dítě očekává od nového roku neobvyklý zázrak, zábavu a sladkosti! K oslavě nového roku doma - organizujte pohádkové animátory a dárky, které musí přinést Santa Claus a Sněhurka, ozdobte vánoční stromeček a připravte dárky a překvapení pro své blízké. Všem dětem se tyto nudné přípravky opravdu líbí a sladká očekávání dovolené. Všechny druhy představení, jít do kina, novoroční atrakce a kluziště jsou také velmi atraktivní pro děti jakéhokoli věku. Je vhodné naplánovat si výlety a exkurze předem, ať už je to exkurze do Velkých Ustyugů k návštěvě Santa Clause, nebo výlet do Sněgurochky v Kostromě.

Vánoční oslava

Vánoce jsou považovány za jeden z velkých náboženských svátků, který je ctěn po celém světě. Datum dovolené je vždy považováno za 7. ledna a na federální úrovni vstupuje na novoroční svátky, což nám dává jedinečnou příležitost oslavit Vánoce bez práce. V pravoslavných církvích se konají vánoční služby, je obvyklé připravovat slavnostní hostiny, chodit na návštěvu a rozdávat dárky.

Proč jsou svátky přenášeny a jak to funguje?

Svátky se někdy shodují s prázdninami, a proto se odkládají na jiné dny, zejména je to nejbližší pondělí k této dovolené. A někdy, s takto převedenými dny, jsou mezery mezi víkendy a svátky úspěšně vyplněny. Dva dny volna v lednu - 4. a 5., skočte na stejná čísla v květnu a budeme je muset vyřešit. Víkendy, které se shodují s dny pracovního klidu v roce 2020, se neztratí, ale odkládají.

Jak prodloužit dovolenou kvůli svátkům?

Podle zákoníku práce je každý pracující občan povinen vzít si placenou dovolenou, která trvá 14 dní. Zbývající dny dovolené, pokud existují, si můžete vybrat podle svého uvážení, pouze po předchozím souhlasu s tím ve vašem podniku. Můžete tak představit prodloužený víkend mezi pracovními dny a svátky a prodloužit tak svou dovolenou.

Doufáme, že tyto informace budou přínosem pro naše čtenáře a pomohou nám upravit naše budoucí plány na novoroční svátky do roku 2020. Hezký odpočinek!

0 odpovědi

Odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Nebojte se přispět!

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *