,

Lunární srážky a barvení kalendáře na srpen 2019 ve dne

Před mnoha staletími lidé poznamenali, že Měsíc dokáže ovlivnit naše těla, myšlenky a činy. Zkontrolovali proto všechny své plány pomocí lunárního kalendáře. Odborníci tak dokázali vytvořit jakýsi účes horoskopu, který identifikoval příznivé a nepříznivé období pro změnu délky, tvaru a barvy vlasů.

Lunární kalendář účesů srpna 2019

Jaký dní poslední letních měsících hodí k návštěvě kadeřníka?

1.srpna. Ať už se dnes rozhodnete pro experimenty s vlasy, můžete si být jisti jejich úspěchem. Střih zvýší bohatství. Změna barvy přinese harmonii s ostatními. Mávání vás odliší od davu.

2 srpna. Odmítněte služby kadeřníka. Sečení je schopen vyvolat zhroucení. Nový odstín vlasů povede k nedorozumění s příbuznými a přáteli. Neobvyklý styl přitahuje negativní energii. Čas je vhodný výhradně pro wellness procedury.

3.srpna. Střih pomůže zvýšit sebevědomí a zlepšit kadeře. Když vyberete barvu na barvu, je lepší zůstat na přirozené. Jakákoli instalace bude úspěšná.

4. srpna Dobu lze považovat za příznivý pro návštěvu holiče. Střih tě rozveselí a nový odstín odtáhne depresi. Dnes je naprosto přijatelný jakýkoli styl.

5.srpna. Den není vhodný pro změnu obrazu. Po ostříhání, riskujete cítit depresivně. Zbarvení nepřinese radost. Není nutné dnes, aby komplexní a složité účesy.

6.srpna. Změna účesu pomůže zlepšit kvalitu života. Dělat curling nebo barvení vlasů to ještě nestojí. Účinek, který se vám pravděpodobně nebude líbit. Nechte si nějaký čas rozmazlovat vlasy pomocí zpevňující masky.

7. srpna. Je čas aktualizovat účes. Střih vám dodá svěží, podpůrnou energii pro váš den. Problémy s komunikací se objeví u těch, kteří se rozhodnou změnit odstín vlasů. Chcete-li upoutat pozornost, proveďte neobvyklý styl.

8.srpna. Velmi dobrý čas na nový účes. Při barvení zvolte světlé odstíny. Henna pomůže posílit prameny. Pro styling vyberte neobvyklé příslušenství.

9. srpna. Při plánování návštěvy kosmetického salonu na tento den se omezte na střih. Barvení vlasů se dnes nedoporučuje. Efektní styl je vítán.

10.srpna. Pro účes není vhodná doba. Přesunutím do jiného času si zachováte dobrý vztah s přáteli.

11.srpna. Vhodná doba pro stříhání vlasů a obnovu vlasů. Chcete-li zvýšit sebeúctu, zvýrazněte, odstín nebo radikálně změňte odstín. Preference je lepší dát klasický styl.

12. srpna. Přivést peníze k životu umožní stříhání konců vlasů. Barvení je dobré pro milující vztahy. Perm vám nepoškodí vlasy.

13. srpna. Skvělý čas pro externí transformace. Seč vám vitalitu a dělat zdravější. Jasné barvy při malování se rozveselit. Dělá styl, vytvořit nevšední loučení.

14.srpna. Ideální období pro změnu obrazu. Seč bude eliminovat nepřátele. Curling, zbarvení a nový styl dávají dobrou náladu.

15.srpna. Pak přišel příznivé období pro odvážných experimentů s vzhledu. Pro barvení zvolte přírodní produkty. Nezapomeňte na rekondiční aktivity.

16. srpna. Dělat účes je kontraindikován. Kontinuální barvení se nejlépe nahradí barvením nebo zvýrazněním. Kadeře a lehký styl jsou nyní vítány.

17.srpna. Střih může vést k onemocněním. Můžete malovat hned. Tmavé odstíny jsou ideální volbou.A experiment s tvarem účesu za to nestojí. Můžete si vybrat lehký zvlnění nebo klasický styl. Pro posílení vlasů použijte odvar z léčivých bylin.

18. srpna. Špatný den pro stříhání vlasů. Při malování zvolte světlé barvy. Extrémnímu stylu se nejlépe vyhnete.

19. srpna. Změnit tvar nebo délku účesu nyní nestojí za to. Při rozhodování o barvení vlasů si vyberte přírodní složky.

20. srpna Srážky jsou nežádoucí, protože mohou vyvolat nemoci. Chcete-li se zbavit negativu, můžete barvit vlasy v přirozené barvě. Od složitého stylu a curlingu by mělo být upuštěno.

21. srpna. Pro vytvoření nového obrazu je takový den prostě perfektní. Díky střihu se finance zvýší. Zbarvení dá idylu v milostném vztahu. Perm a nový styl vás rozveselí. Nezapomeňte na potřebu péče o vlasy.

22. srpna. Vhodný čas pro experimentování s vlasy. Nový odstín vlasů pomůže naplnit váš život čerstvými emocemi. V tomto případě by měly být upřednostněny přírodní tóny. Ke stylingu používejte světlé doplňky.

23. srpna. Pro udržení úspěchu zlikvidujte střih. K barvení jsou vhodné pouze přírodní produkty. Postupy zpevnění budou užitečné.

24. srpna. Střih je třeba přesunout do jiného období, aby nedošlo k přilákání problémů. Chcete-li změnit odstín vlasů, vyberte přírodní složky. Ideálním účesem dne jsou vlasy shromážděné v drdolu.

25. srpna. Ti, kteří se rozhodnou snížit, budou pociťovat zhroucení. Neprovádějte experimenty se změnami barvy vlasů. Úspěšné budou pouze léčebné postupy a jednoduchý styling.

26. srpna. Stříhání vlasů může způsobit, že jsou neživé. Můžete malovat pouze přírodními produkty. Od stylingu a curlingu musíte odmítnout.

27. srpna. Myšlenky na reinkarnaci je lepší odložit. Neúspěšné budou srážky a zbarvení. Dnes bude vhodné jednoduché, nekomplikované stylování.

28. srpna. Střih vyvolá v obchodní sféře negativní dopad. A změna barvy slibuje nesouhlas. Úhledný styl pomůže zmírnit stres.

29. srpna. Nový tvar a délka účesu bude dnes relevantní. Změny barvy vlasů jsou také vítány.

30. srpna. Střih povede ke skandálům. Barvení Henna pomůže zlepšit stav vlasů. Vlasy dnes jsou nejlépe ponechány volné.

31. srpna Jakékoli kadeřnické procedury budou úspěšné. Neváhejte a dohodněte se na jakýchkoli pokusech s vlasy.

0 odpovědi

Odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Nebojte se přispět!

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *