,

Lunární srážky kalendáře a barvení pro prosinec 2019

Při přípravě lunárního kalendáře dávají astrologové konkrétní doporučení, pokud jde o srážky, styling, curling a barvení vlasů. Každý z nás může nejen zlepšit naše vlasy, ale také přilákat štěstí v životě.

Prosinec 2019 měsíční účesový kalendář

Jaké prosincové dny budou příznivé pro návštěvu kadeřníka?

1. prosince. Srážky jsou nyní zakázány. I minimální řezání konců může vyvolat nemoc a depresivní stav. Je také lepší odmítnout curling a zbarvení. Wellness ošetření vlasů je povoleno.

2. prosince Díky novému stříhání vlasů hrozí, že se stanou slabými a matnými. Zbarvení v přírodních odstínech slibuje štěstí. Dokonce i malá vlna může zvýšit obranyschopnost těla.

3. prosince Negativní čas na stříhání vlasů. Pro barvení si můžete vybrat pouze přírodní odstíny a přírodní produkty. Pokládání je nejjednodušší.

4. prosince Nastal čas jít do kadeřnictví. Po stříhání se vlasy stanou silnými a přitažlivými. Barvení od tohoto dne nestojí za to, protože výsledek vás nebude potěšit, navíc chemické složky barvy mohou poškodit strukturu vlasů. Dnes jsou přípustné experimenty s odvážným stylem.

5. prosince. Čas není vhodný pro řešení důležitých úkolů. Extrémně nežádoucí střih a curling. K barvení jsou vhodné pouze přírodní složky.

6. prosince. Špatný čas na střih. Negativně to ovlivní jak stav vlasů, tak i vaši pohodu. Pro barvení si můžete vybrat neobvyklý odstín. Skvělý den pro wellness procedury.

7. prosince. Je čas na jakékoli změny. Střih a zbarvení budou prospěšné. Styling se nejlépe provádí klasicky. Nový účes vás ujistí.

8. prosince. Jakékoli změny vzhledu se dobře projeví v komunikaci s přáteli a kolegy. Pro curling a barvení je třeba zvolit jemné prostředky.

9. prosince. Srážky a styling mohou změnit život k lepšímu. Při barvení musíte dát přednost přírodním prostředkům, které budou mít příznivý vliv na stav kadeří.

10. prosince. S obrázkem můžete provádět odvážné experimenty. Srážky a další procedury s vlasy budou úspěšné a přinášejí do vašeho života pozitivní věci. Je lepší odložit obnovovací opatření, protože nebudou mít správný účinek.

11. prosince. Návštěva kadeřníka může zničit vaši náladu. Zlikvidujte také složitý styl. Účinek curlingu a barvení bude krátkodobý.

12. prosince. Radikálním změnám vzhledu je třeba se vyhnout. Střih přitáhne selhání. A curling a zbarvení vlasy oslabí.

13. prosince. Účes a stočení budou účinné. Pro zbarvení zvažte přírodní tóny. Komplexní styl nemusí fungovat. V důsledku toho bude účes neupravený.

14. prosince. Přesuňte výlet do kadeřnictví. Jakákoli manipulace s vlasy bude mít negativní účinek. Můžete skvrny doma. Ale za to stojí za to vybrat osvědčené prostředky. Dobrý čas na zábal a další wellness procedury.

15. prosince. Chcete-li se chránit před konflikty, na chvíli se vzdejte účesu. Můžete změnit odstín vlasů, ale ne radikálně. Styling vyberte nejjednodušší.

16. prosince. Špatné období pro změnu obrázku. Střih bude neúspěšný. Vyhněte se jiným postupům, jako je barvení nebo mávání.

17. prosince. Nyní se vše může změnit - tvar, stín a délka pramenů. Poté, co jste šli do kadeřnictví, zažijete nárůst síly a energie a vaše vlasy budou mít nádherný vzhled.Nezapomeňte na wellness procedury.

18. prosince. Nový účes přitáhne finanční příjmy a pomůže navázat vztahy s kolegy a přáteli. Je čas změnit obrázek. Chcete-li zlepšit kadeře, použijte masky založené na přírodních ingrediencích.

19. prosince. Agresivní energie dne nepříznivě ovlivňuje stav vlasů. Dočasně zlikvidujte srážky a skvrny. Namísto krásných a dobře udržovaných zámků riskujete, že budete mít nudné a neživé vlasy. Pozitivní účinek budou mít pouze wellness procedury.

20. prosince. Aktivní období vhodné pro jakékoli změny. Srážky chrání před nemocemi a konflikty. Zbarvení a mávání přitahují pozornost ostatních. Nejúspěšnější budou tmavé odstíny.

21. prosince. Unáhlená rozhodnutí nyní nelze učinit. Než půjdete do kadeřnictví, analyzujte svůj výběr účesů. Povoluje dočasně odmítnout.

22. prosince. Jakékoli změny vzhledu budou neúspěšné. Radikální změny tvaru a odstínu vlasů již nelze provést. Je povoleno pouze oříznutí poškozených konců vlasů.

23. prosince. Zkrácení vlasů může způsobit potíže. Dobré období pro změnu barvy pramene. Ale pro tento, zvolte jemné prostředky.

24. prosince. Období je dobré, jak se zbavit všeho zbytečného. Střih bude úspěšný. Nový účes vás učiní atraktivním a vaše vlasy jsou krásné a zdravé. Dočasně vyhoďte barvení.

25. prosince. Změna pravděpodobně selže. Přeneste návštěvu salonu do jiného času. Vytvořte si svůj obvyklý styl.

26. prosince. Ti, kteří se již dlouho rozhodli změnit svůj image, mohou jít do kadeřnictví. Řekne vám, který účes vám nejvíce vyhovuje. Pro barvení zvolte přírodní produkty.

27. prosince. Dnešní účes vás rozveselí. Nebojte se experimentovat se stínem vlasů. Užitečné budou restorativní postupy.

28. prosince. Špatný den pro změnu vzhledu. Srážky a styling se doporučuje odložit na jinou dobu. Můžete barvit vlasy, ale pouze jemnými komponenty.

29. prosince. Období je nestabilní. Proto může být výlet do kadeřníka neúspěšný. Zvlnění a zbarvení nepotěší trvanlivost a styling může vypadat chaoticky. Střih přitahuje negativní energii pro vás.

30. prosince. Jakékoli podnikání v takové době bude úspěšné. Nezdržujte návštěvu kadeřníka. Střih, curling, barvení a styling bude úspěšný a bude schopen přilákat štěstí a finanční pohodu.

31. prosince. Skvělý čas na člověka. Udělejte si účes, styling a barvení vlasů v nových odstínech.

0 odpovědi

Odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Nebojte se přispět!

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *