Neuvěřitelný Nový rok 2020 s dětmi: co dát dítěti, kam vyznačit a kam jít na dovolenou

Obsah:

  1. Kde oslavit Nový rok s dětmi?
  2. Nový rok cestování
  3. Dárky pro děti na nový rok
  4. Nový rok ve školce

Každý rodič se snaží potěšit své dítě, zejména pokud jde o novoroční svátky. Nový rok je koneckonců časem zázraků a naplnění touh. Pokud chcete své dítě ponořit do neuvěřitelné pohádkové a magické atmosféry, musíte si vše předem promyslet a důkladně se připravit. Dále vezmeme v úvahu nejlepší nápady pro oslavu nového roku.

Kde oslavit Nový rok s dětmi?

Pokud si přejete změnit své domovské prostředí pro Nový rok, pak existuje mnoho míst s různými nabídkami. Při jejich výběru je však třeba vzít v úvahu, že podmínky jsou vhodné nejen pro dospělé, ale i pro děti. Mnoho kaváren nebo restaurací nabízí silvestrovský samostatný zábavní program s různými hrami, soutěžemi a účastí animátorů. Takže dítě bude mít skvělý čas a přijímat úžasné emoce. Pokud jsou plány na oslavu svátku na ulici, pak je zde také program pro děti. Tyto události se konají na náměstí nebo v parcích. V předvečer prázdnin předvádějí různé kulturní instituce divadelní program nebo představení. Alternativou budou vodní parky s krásným výhledem na vodu.

Nový rok cestování 2020 s dětmi

Nový rok je považován za rodinnou dovolenou, takže nejlepším rozhodnutím by bylo jít s celou rodinou na novoroční cestu. To umožňuje změnit známé prostředí, získat nové emoce a samozřejmě rozšířit obzory dítěte. Takže po cestě byli všichni spokojeni, měli byste si vybrat ta správná místa k odpočinku. Vybrali jsme nejlepší možnosti pro rodinnou dovolenou pro nový rok 2020.

Nejvhodnější možností pro rodinnou dovolenou bude Abcházie, Gruzie, Bulharsko, Německo, Itálie nebo Španělsko.

Pokud plánujete oslavu dovolené, aniž byste opustili Rusko, ale zároveň s teplým podnebím, věnujte pozornost místům, jako je Soči, Krymský poloostrov, Anapa. Chcete-li zapůsobit na dítě, určitě musíte jít do rezidence Santa Claus ve Velkých Ustyugech. Při plánování zimních výletů mějte na paměti, že během tohoto období si musíte rezervovat vstupenky předem, protože existuje mnoho lidí, kteří si přejí oslavit Nový rok v krásném a působivém prostředí.

Dárky pro děti na nový rok

Nový rok je pro děti dlouho očekávaným obdobím a od prázdnin očekávají kouzlo, dojmy a samozřejmě dary. Při výběru prezentace pro děti je třeba nejprve zvážit jejich věk, osobní preference a koníčky. Připravili jsme pro vás seznam nejlepších a nejvhodnějších dárků pro tuto akci:

  • Pokud jde o dárek pro malé děti až rok, pak stojí za to věnovat pozornost různým chrastítkům, rozvíjení pyramid, houpaček, roztomilých novoročních obleků, lehátek, míčků nebo hraček.
  • Pro děti od jedné do tří zajímavé budou vzdělávací hry s velkými detaily, hračky - například invalidní vozíky, auto, motocykl nebo poník. Vhodné jsou také prstové barvy, masážní koberec, karoserie, hudební koberec se zvířecími kresbami, plyšové hračky, tabletový hráč a karnevalový kostým. Nezapomeňte na klasickou verzi dárků - panenku nebo psací stroj.
  • Pokud si přejete, aby se šťastný nový rok dítě ve věku od 3 do 6 let, nejprve mu stojí za to se zeptat na jeho touhy.Univerzální volbou je: návrhář, kinetický písek se sadou forem, stan pro děti, sada hraček nebo vybavení, módní panenky nebo auta na ovládacím panelu, zimní přeprava pro děti, sada pro kreativitu, 3D batoh nebo taška.
  • Vyberte si dárek pro žáky Je to trochu komplikovanější, protože dítě už má chuť a je velmi obtížné ho potěšit. S růstem dítěte roste jeho potřeba. Někteří již žádají dědečka Frosta o notebook nebo telefon na dovolenou. Zajímavým dárkem bude také zimní vybavení pro sport, předměty pro rozvoj dětských schopností, koloběžka, válečky. Dívky budou mít zájem o dárek ve formě dětských parfémů nebo kosmetiky. Pro chlapce v tomto věku můžete připravit železnici, disk s počítačovými hrami, sbírku návrháře nebo robotický transformátor.
  • Pokud přijde o dospívajících, pak se tady opravdu musíte spolehnout na jejich vkus. Ačkoli nejčastěji v tomto věku, děti již v Santa Claus nevěří, proto přímo informují rodiče o svých touhách.

Nový rok ve školce

V předvečer nového roku se v každé mateřské škole konají ranní večírky. Tato událost je velmi důležitá pro všechny děti. Proto stojí za zvážení jeho průběhu předem. V první řadě je třeba připravit karnevalový kostým. Neměli byste kupovat kožešinové oblečení, protože jsou velmi horké. Je také vhodné nepoužívat pozlátko, které píchne a způsobuje nepohodlí dítěte. Je vhodné si vyzkoušet oblek předem a trochu v něm chodit doma, abyste se na matiné cítili pohodlně. Nejčastěji si rodiče vybírají oblečení zvířat nebo jejich oblíbené postavy z karikatur nebo pohádek. Dívka může nosit krásné šaty a doplnit ji o diadém. Relevantní je kostým sněhuláka, sněhové vločky nebo pohádkové princezny. Chlapci mohou být piráti, roboti, sněhuláci nebo mušketýři. Ale to není všechno příprava na matiné. Až bude kostým připraven, měli byste se básně naučit, protože to je jediný způsob, jak získat novoroční dárek od Santa Clausa. Může to být malý quatrain nebo sbor dětské písně. Není nutné, aby poezie pasovala kostým s vybranou postavou. Nejdůležitější věc je, že se téma shoduje. Vynikající volbou by byla báseň o zimě, sněhových vločkách nebo samotné dovolené. No a samozřejmě na takové dovolené to nebude bez zábavných kulatých tanců a her. To dává dětem slavnostní náladu a veselé emoce. Hry se často hrají za pozornost a obratnost. Na konci dětské dovolené můžete děti potěšit sladkým stolem.

0 odpovědi

Odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Nebojte se přispět!

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *