,

Nový rok 2020 na Krymu: nejlepší místa pro nezapomenutelnou oslavu

Obsah:

  1. Výhody a nevýhody
  2. Kde slavit Nový rok na Krymu?
  3. Neobvyklé způsoby, jak oslavit Nový rok 2020 na Krymu
  4. Hotely, motely a penziony

Mnoho rodin již plánuje oslavu nového roku 2020. Ve skutečnosti je to skvělé řešení, díky kterému si můžete vybrat ideální volbu pro každý vkus. Lidé stále častěji chtějí opustit své město, aby změnili své prostředí a navštívili úžasná místa. Tento rok se Krym stal obzvlášť populární destinací. O silvestrovských svátcích je zde také živý, stejně jako uprostřed letní sezóny.

Nový rok 2020 na Krymu: výhody a nevýhody

Před objednáním vstupenek a hotelů vám doporučujeme seznámit se s funkcemi dovolené na Krymu během novoročních svátků. V zimním období je počasí často velmi mírné, ale zároveň velmi proměnlivé. Obecně teplota vzduchu zřídka klesne pod nulu. V případě teplotních změn je však lepší vybrat skříň opatrněji. Fanoušci sněhových sněženek by měli jít do hor. Fascinující výletní program, který se koná po celý rok, rozhodně nenechá nudit ani ty nejnáročnější cestovatele.

Z finančního hlediska lze výlet na Krym stěží nazvat rozpočtem. Ale zároveň, pokud plánujete všechno předem, můžete ušetřit hodně. Při rezervaci domu používejte slevy, prodej na webových stránkách leteckých společností, propagační kódy a poté již nebude výdajová položka tak významná. Mimochodem, v případě, že chcete oslavit Nový rok v hotelu nebo sanatoriu, je lepší se předem poradit se správcem. Za příplatek si můžete užít zajímavý program, koncert, ohňostroj a neuvěřitelně chutnou večeři.

Kde slavit Nový rok na Krymu?

Aby byla vaše dovolená nezapomenutelná, je důležité vybrat nejvhodnější město na základě vašich zájmů. Ve skutečnosti je každý roh poloostrova jedinečný a zajímavý pro turisty. Například, Simferopol je hlavně vybrán outdoorovými nadšenci. Zde najdete vždy nejintenzivnější program. Exkurze pro každý vkus, divadla, výstavy a veletrhy vás určitě nebudou nudit. Neméně oblíbeným městem na oslavu nového roku je Sevastopol. Každý rok organizují různé prázdniny pro děti i dospělé, pořádají koncerty a další zajímavé akce. Zvláště děti mají rádi maškarní kostým.

Jalta v předvečer nového roku je doslova přeměněna na nepoznání. Na nábřeží se připravuje slavnostní vánoční stromeček, pořádá se koncert a samozřejmě ohňostroj. Navíc „tančící fontány“ nemohou zanechat lhostejné i ty nejpřísnější turisty.

Navzdory chladnému období je v Alushtě vždy hodně zeleně. Proto sem často milují milovníci romantického víkendu.

Neobvyklé způsoby, jak oslavit Nový rok 2020 na Krymu

Tradiční oslava Nového roku je samozřejmě stále relevantní. Ale zároveň mnoho turistů raději objevuje něco nového, fascinujícího. Není proto překvapivé, že každý rok existuje stále více neobvyklých řešení pro každý vkus. Fanoušci neobvyklé novoroční oslavy by měli jít na horu Ai-Petri, aby si plně užili zasněženou krajinu neuvěřitelné krásy. Tam se můžete věnovat lyžování, sněžným skútrům, snowboardingu a sáňkování. Na aktivní, ale zároveň zajímavou dovolenou si budou všichni členové rodiny dlouho pamatovat.

Neméně vzrušujícím dobrodružstvím bude dovolená na turné Ghost Valley.Zde najdete nejen klasickou oslavu s večeří 31. prosince. Ale také shromáždění kolem ohně, procházky a ruské lázně. Obecně platí, že vše pro uvolnění duše a těla. Doporučujeme věnovat pozornost neobvyklé jezdecké prohlídce Krymu. Zahrnuje nejen jízdu na koni, ale také zajímavé příběhy o poloostrově, oběd v horách a banket v krásné přírodní scenérii.

Oslava Nového roku v hvězdárně přitahuje mnoho turistů. Nachází se v nadmořské výšce 600 metrů v malé vesničce "Scientific". Při odpočinku se můžete dívat na hvězdy dalekohledem a užívat si lahodné svařené víno a teplý oheň. Takový výlet je často plánován na dvě noci, ale v případě potřeby je možné jej zvýšit.

Je neobvyklé oslavovat Nový rok 2020 v krymských jeskyních. Toto řešení se určitě nebude líbit každému. Turisté si však stále více volí tuto konkrétní verzi oslavy. Zejména za tímto účelem je jeskyně zdobena různými svíčkami a světly a nainstalována vánoční stromeček. Vypadá to neuvěřitelně krásné. Na Silvestra je do tohoto místa, kde můžete pít šampaňské, doprovodena turistická skupina. Poté se všichni vydávají na ohňostroj. Nejčastěji tato prohlídka zahrnuje noc v kempu.

Každý by samozřejmě měl navštívit originální velkolepý průvod Santa Claus, který se koná v Jaltě a Jevpatoriji. Rodiny s dětmi sem chodí a chodí téměř celý den. Od té doby pořádají různé koncerty, veletrhy a další zábavy pro nejmenší.

Odpočinek na Krymu na nový rok 2020: hotely, motely a penziony

Navzdory skutečnosti, že popularita cestování každým rokem roste, mnoho turistů stále dělá chybu - nevěnují dostatek času hledání bydlení. Faktem je, že celkový dojem z celé cesty do značné míry závisí na tom. Proto pro nový rok doporučujeme zvolit možnost s programem zábavy. Nezapomeňte však zkontrolovat, zda je banket zahrnut do celkových nákladů.

Pro ty, kteří chtějí spojit podnikání s potěšením, stojí za to zůstat v sanatoriích nebo v penzionech. Často mohou podstoupit zdravotní diagnózu a navštívit různé léčebné postupy. Kromě toho se motely a letoviska často nacházejí na zvláště krásných místech. A to je, jak vidíte, významná výhoda pro dovolenou na dovolené.

Dovolená na Krymu pro nový rok 2020 bude určitě jedním z nejlepších dobrodružství ve vašem životě. Zde můžete určitě relaxovat a dobíjet své baterie v plném rozsahu.

0 odpovědi

Odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Nebojte se přispět!

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *