Co představit pro nový rok 2020? Originální nápady pro rodinu, a to nejen

Obsah:

  1. Praktické dárky
  2. Originální novoroční dárky
  3. DIY dárky
  4. Dary pro kolegy
  5. Novoroční dárky pro přátele
  6. Dárky pro blízké a drahé
  7. Dárky pro blízké
  8. Dětské dárky
  9. Dary k přilákání štěstí
  10. Nedoporučené dárky

Jeden z nejkrásnějších dnů v roce, bohatý na dary, které jsou poskytovány absolutně všemi a každý je právem považován za nový rok. Silvestrovské svátky si jednoduše nedokážeme představit bez sladkých překvapení a dárků, které jsou tak příjemné najít i pro dospělé pod vánočním stromkem. Někdy se proces výběru dárku jeví jako obtížný úkol, protože ho chcete zpříjemnit naprosto všem: příbuzným a přátelům, kolegům a přátelům. S naší radou vám tento úkol usnadníme a poskytneme vám nejlepší nápady pro překvapení a dárky pro Nový rok 2020.

Kdo je pánem, je pravidlem.

Podle východního kalendáře je plnou hostitelkou roku 2020 krysa bílého kovu. Hlodavec má těžký charakter, je velmi chytrý a zvědavý. Má schopnost rychle se přizpůsobit, má rád praktičnost, pohodlí a pořádek. Netoleruje nespravedlnost a pokrytectví. Sponzoruje zástupce intelektuální práce a jednoduše zbožňuje překvapení. Paní roku neschválí žádné drobnosti, jednoduché sladkosti ani soutěž. Ale praktické a funkční dárky, které zůstanou užitečné po více než jeden rok, budou velmi šťastné. Nezapomeňte také, že krysa bude líbit všechny přirozené barvy a odstíny, se kterými se v životě setkává, a bílé a všechny kovové odstíny zůstávají absolutně oblíbené. Stojí za to vzít v úvahu všechny tyto malé tipy a přistoupit k výběru dárků, a ty, které - řekneme níže.

Praktické dárky pro nový rok 2020

Protože symbol roku netoleruje plýtvání, doporučujeme vám upozornit na praktické a funkční dary. Může se jednat o kuchyňské doplňky nebo malé domácí spotřebiče, župan nebo elegantní přehoz s rukávy. Elektronická kniha, přenosná nabíječka, zvlhčovač, originální malé podložky s obrázkem myši nebo jiných, neméně užitečných věcí nebo předmětů.

Originální novoroční dárky

Při výběru originálních novoročních dárků je nutné vzít v úvahu pohlaví, věk a zájmy člověka, kterého obdarujete, aby v důsledku toho nevznikla nejednoznačná situace. K původním darům patří zajímavý budík, který například uteče, letí pryč nebo žádá, aby byl hoden na zeď. Neobvyklá bezdrátová myš, podsvícená klávesnice, houpací křeslo, pantofle s baterkou, brýle virtuální reality, vyhřívaný hrnek, prasátko ve formě totemů, stolní fontána nebo bio krb, hvězdná obloha projektor nebo originální dort. Jako originální nápad také můžete nabídnout školení nebo dojem jako lístek na koncert vašeho oblíbeného umělce nebo skupiny, jít na zimní stadion nebo na jízdu na sněžném skútru, mistrovskou třídu manikúry, výšivek nebo extrémní jízdy.

DIY novoroční dárky

Každý z nás si cení pozornosti a dar, který jsme sami vytvořili, je pro nás považován za velmi drahou věc, i když často nezahrnuje velké finanční investice. Největší náklady jsou v tomto případě dočasné. Svými vlastními rukama můžete vytvořit ozdoby na vánoční stromky, krásnou kartu nebo péct dort, uvázat originální šátek nebo rukavice, vytvořit fotorámeček nebo malé suvenýry na téma krysa. Měli byste také slavnostně zařídit obal pro svůj dárek.Ozdobte balíček nebo krabici novoročním přáním a tematickou aplikací.

Dary kolegům na novoroční svátky

Nejlepší nápad pro prezentaci Ratovy ročenky pro kolegy byly pohlednice, různé funkční předměty a malé suvenýry. Kolegům se určitě bude líbit originální termo hrnek, neobvyklé papírnictví, skládací deštník, sladkosti v podobě čokoládových figurek symbolu roku nebo sušenky s předpovědi. Pro obchodní partnery je lepší zvolit více kvalitních dárků ve formě značkového pera, prestižního deníku, pevného alkoholu a dalších.

Novoroční dárky pro přátele

Není nutné kupovat drahý dárek, bude to příjemné pro přátele z toho, co jste si o nich mysleli při výběru novoročních dárků. Přítel může být potěšen řadou kosmetických přípravků, které se jí líbily po dlouhou dobu, sbírkou čokolády, originální šperkovnicí nebo pěkným zápisníkem. Souprava bude příjemně překvapena sadou za to, že šli do lázeňského domu nebo na tričko s vtipným nápisem.

Dary pro příbuzné a přátele pod stromečkem Nový rok

Prezentace určené pro blízké a drahé lidi spojují rodinné pouta, vytvářejí útulnost a udržují kontakt s mnoha generacemi. Jedná se o rodinné portréty a alba pro fotografie, věci, které vytvářejí útulnost, například čajový servis nebo hračky pro návrháře. Překvapení zaměřená na sjednocení rodinných deskových her, mistrovských kurzů a mnoho dalšího.

Dárky pro blízké na Silvestra

Jen ty víš všechno o tvém spřízněném. Na základě doporučení Bílé krysy se rozhodněte pro praktické a kvalitní prezentace. Pro milovaného člověka se můžete podívat na sluchátka nebo DVR, polštář do auta nebo na věci spojené s vaší vlastní rukou. Dívky budou mít rádi certifikáty pro kosmetiku, originální novoroční kytice nebo společné focení ve studiu.

Dětské dárky od Santa Claus a Sněhurky

Dary pro dítě by měly především přinést radost. A vy, rodiče, byste jako nikdo jiný neměli znát všechna tajemství a touhy vašeho dítěte. Pro ty nejmenší je lepší zvolit vzdělávací dárky. Pro věk základní školy si můžete vybrat v aktivních a informativních hrách. Dospívající ocení dary s technickou zaujatostí, například s novými sluchátky nebo reproduktory pro notebook.

Dary k přilákání štěstí

Ano, existuje taková kategorie novoročních darů. Neváhejte a vyberte si libovolné figurky hlodavců, brože a řetězy na klíče. Stanou se pro vás a vaše blízké talismanem. Velmi silným talismanem pro rok 2020 je granátový amulet.

Nedoporučené dárky

V souladu s tradicemi Východu odmítněte různé druhy řezných a piercingových předmětů jako dárky pro novoroční svátky. Nedávejte rukavice, pásy a kapesníky. Nedoporučuje se také volit zrcátka, prázdné peněženky nebo rozdávat hodinky. Rostliny, spodní prádlo a domácí zvířata nemohou potěšit každého, protože, jak víte, krysa nebude tolerovat žádnou konkurenci!

Novoroční dárek je jedním z důležitých atributů dovolené a vy byste měli vzít jeho volbu vážně a promyšleně, abyste potěšili osobu, pro kterou jsou určeny. Abyste úspěšně dokončili tento důležitý proces, musíte vzít v úvahu některé nuance - kdo přesně dostane dar, věk, pohlaví a koníčky. Můžete snadno zvládnout tento úkol a určitě potěší vaši rodinu, přátele a příbuzné jedním z módních nápadů, které jsme vám navrhli.

0 odpovědi

Odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Nebojte se přispět!

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *