Název Tetování: Význam, Odrůdy, Originální Nápady

Obsah:

 1. Odrůdy a význam tetování se jmény
 2. Nadřazené jméno tetování
 3. Tetování se jmény dětí
 4. Oblíbené tetování
 5. Spárovaná tetování se jmény
 6. Idol Tetování
 7. Název písma tetování
 8. Originální nápady na tetování se jmény
 9. Pojmenujte umístění tetování

Při výběru tetování budete vždy chtít vytvořit neobvyklou a krásnou možnost, která má hluboký význam. Jednou takovou verzí je tetování se jmény. Tyto obrázky jsou velmi populární a nyní si ukážeme proč.

Odrůdy a význam tetování se jmény

Existuje několik možností pro tetování se jmény, které se výrazně liší od sebe navzájem. Všichni mají svůj skrytý význam, který zná pouze majitel skici.

Tetování se jménem rodičů je známkou vděčnosti a uznání.

Název druhé poloviny je symbolem nekonečné lásky a oddanosti.

Jméno dítěte je znakem odpovědnosti a lásky k jeho dětem.

Vlastní jméno je kouzlo zlého oka a poškození majitele, stejně jako způsob sebevyjádření.

Nadřazené jméno tetování

Taková tetování jsou mezi milovníky tetování velmi běžná. To je skvělá volba pro ty, kteří chtějí projevit svou nekonečnou lásku k rodičům. Tímto způsobem lze poděkovat za jejich péči a opatrovnictví. Jména rodičů jsou často prováděna s otevřenými křídly anděla - to je známka bezpečnosti. Další běžnou možností je označení nekonečna se jmény rodičů a nápis „rodina“ - symbol věčné lásky a oddanosti vašemu domovu.

Tetování se jmény dětí

Narození dítěte je pro matku i tátu velmi důležitou a slavnostní událostí. Proto se velmi šťastní rodiče často rozhodnou pro tetování se jménem svého vlastního dítěte. Dětská jména se velmi často doplňují vlastními iniciálami nebo datem narození dítěte. Často je portrét dítěte, vyrobený ve stylu realismu. Stojí za povšimnutí, že před provedením takové kresby je nutné, aby od narození dítěte uběhlo trochu času, takže jeho vzhled je dokonce mírně utvářen. Neobvyklou možností bude nápis se jménem dítěte v kombinaci s otiskem nohy nebo hraných kostek. Někteří upřednostňují dát jména dětí na hrudi jako znamení úzkého vztahu.

Oblíbené tetování

Pektorální kresba je nejlepším způsobem, jak ukázat upřímným pocitům a vážným záměrům člověka. O takovém kroku se mohou rozhodnout pouze skutečně milující lidé. Po zadání názvu druhé poloviny můžete navždy zachytit vzpomínku na milovanou osobu. Ale než se rozhodnete o tom, musíte přemýšlet opatrně, protože se stává, že pocity prochází, a tetování zůstává na těle navždy. Takový vzor lze kombinovat s různými prvky, například růží - jako znamení kvetoucí lásky a silných pocitů, znamením nekonečna - symbolem věčné oddanosti nebo srdcem - známkou upřímných a trvalých vztahů.

Spárovaná tetování se jmény

Mezi tetováními se jmény mají zvláštní význam spárované kresby. Tuto možnost náčrtů manželé velmi často preferují. Někdy si páry vyměňují nejen prsteny, ale také si vytvářejí tetování se jmény ostatních. Takový obrázek lze doplnit krásnou nabídkou nebo významným datem. Jména jsou zpravidla umístěna na stejném místě. Dobrou možností by bylo umístit jméno manžela na prstýnek místo zásnubního prstenu. Velmi často jsou nápisy se jménem dítěte. Aby byla kresba originální, rodiče ji doplňují andělskými křídly, korunou nebo tvarem držadla dítěte.

Idol Tetování

Tetování se jmény idolů jsou velmi časté. Hrají je lidé, kteří obdivují a snaží se napodobovat postavu, herce nebo zpěváka. Ve většině případů je tetování idolů doprovázeno dalším prvkem, například jméno umělce je aplikováno v tandemu s mikrofonem nebo poznámkami, jméno herce je doplněno filmem nebo tetováním s fotografií zvířete.

Název písma tetování

Tetování tohoto typu lze použít jako samostatnou možnost nebo jako součást kompozice. Pokud obrázky ve velkém měřítku nejsou podle vašich představ, je velmi důležité vybrat si dobré písmo, aby tetování vypadalo sofistikovaně a zajímavě. Existuje velké množství písem, takže vše závisí na osobních preferencích. Pro dívky je nejlepší styl psaní s hladkými, tenkými zaoblenými řádky. To zdůrazní něhu, křehkost a šarm majitele. Muži se vyznačují drsným a masivním písmem. Názvy jsou velmi často přeloženy do různých jazyků, například do latiny, čínštiny nebo angličtiny. Takže tetování bude vypadat neobvykle a atraktivně.

Originální nápady na tetování se jmény

Plnění tetování, každý chce vyniknout. Chcete-li to provést, můžete si vybrat neobvyklé písmo nebo zvolit chytlavé barevné schéma pro tetování. Chcete-li obraz zavřít nejen krásný, ale také jedinečný, můžete jej doplnit libovolným prvkem.

Květinové motivy

Květinové motivy - společný prvek tetování, který se velmi úspěšně kombinuje se jmény. Toto tetování je vhodné pro dívky i muže v závislosti na zvolené květině. Například fialky, sakury, sněženky nebo narcis jsou vhodnější pro dívky, ale růže bude vypadat dobře na mužském těle v kombinaci se jménem.

Srdce

Tento obrázek se používá v kombinaci se jménem nejdražší a nejbližší osoby na světě. Často v srdci dali jméno dítěte v kombinaci s datem narození.

Motýli

Motýli jsou jedním z nejoblíbenějších prvků spravedlivějšího sexu. Na jednom z písmen jména je nejčastěji umístěn vlající motýl. Tetování tak získává jemný, okouzlující a atraktivní vzhled.

Pojmenujte umístění tetování

Pokud již na těle jsou tetování a chcete je pouze doplnit, můžete to udělat se jménem nebo iniciálami. Stává se, že po rozhodnutí o náčrtu se lidé nemohou rozhodnout o místě své aplikace. Nejčastěji se tetování se jmény aplikuje na následující části těla:

 • Uvnitř paže je skvělé místo pro umístění jména dětí.
 • Biceps je skvělé místo pro použití obrázku se jménem vaší přítelkyně nebo manželky.
 • Zápěstí - tato část těla se používá pro jména zvláště blízkých lidí.
 • Bedra - zde dívky obvykle uvádějí iniciály nebo jméno milence.
 • Nohy jsou dobrou volbou pro provádění tetování se jménem idol.
 • Ankles - zde můžete snadno provést nejen jméno, ale aplikovat celou kompozici.

0 odpovědi

Odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Nebojte se přispět!

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *