Rohové kuchyně: pouzdra v interiéru a stylový design na fotografii

Je velmi pohodlné a praktické umístit sluchátka do rohu kuchyně. Jejich povrchy v tomto uspořádání jsou umístěny na dvou nebo třech stranách. To je velmi výhodné, protože díky bližšímu umístění skříní, povrchů a polic se rychlost vaření zvyšuje. Takové kuchyně vypadají esteticky a zajímavě. Ale stojí víc než obvykle a zabírají více volného místa.

Rohová kuchyň se snídaňovým barem

Kuchyně tohoto druhu jsou obvykle vyráběny ve tvaru U, tj. dvě sousední stěny jsou vyhrazeny pro kuchyň a barový pult tvoří nebo zabírá třetí. Toto řešení je dobře aplikováno pro studiové apartmány, kde žije jeden nebo dva lidé. Použití baru jako jídelního stolu může výrazně ušetřit místo v bytě.

Rohový obývací pokoj

Centrem pozornosti a výzdobou celého domu může být kuchyň kombinovaná s obývacím pokojem. Ukázalo se, že je to velmi prostorný pokoj. Nábytek z cenných druhů stromů vypadá v takových kuchyních skvěle. Zde si můžete dát velký jídelní stůl, na kterém se shromáždí velká společnost. A hostitelka bude moci snadno vařit v takové kuchyni, kvůli blízkosti kuchyňských povrchů.

Rohové kuchyňské okno

Windows v kuchyni jsou problémem, protože pouze snižují rozdíly v uspořádání skříní a skříní. Je vhodné zařídit kuchyň tak, aby během vaření bylo okno vlevo nebo vpravo. Pokud je okno v kuchyni zavěšeno skříňkami, bude to vypadat hrozně. Je třeba zvážit takovou možnost, jak úplně položit otvor okna.

Na úrovni parapetu můžete přidat další povrch a použít parapet pro různé kuchyňské spotřebiče.

Rohový kuchyňský dřez

Umyvadlo v rohových kuchyních musí být umístěno v rohu mezi dvěma stěnami. Kromě toho jsou rohové dřezy téměř vždy větší než obvykle, což je výhodné pro velké rodiny. V současné době je výběr takových dřezů velmi velký.

Výběr barvy

Po výběru materiálu a konfigurace je dalším krokem při navrhování kuchyně výběr barvy. Hlavním pravidlem není použití více než 2 základních barev. Pokud je vybrána náhlavní souprava dvoubarevné verze, v každém případě budete muset dát přednost dominantní barvě.

Pokud je horní část kuchyně dvoubarevná, měla by být spodní část tmavší o jeden nebo dva tóny. Ukázalo se, že je docela dobré, když hrajete s kontrasty mezi stěnou a nábytkem. Bledost stěn může být kompenzována světlou náhlavní soupravou a naopak.

Bílá kuchyně

Bílá barva vizuálně rozšiřuje prostor. Pokud uděláte malou kuchyňku v bílé barvě, bude to vypadat solidně. Černá, šedá a kovová jsou s touto barvou dobře kombinovány. Vážným odečtením sněhově bílé kuchyně je její rychlé znečištění. Často je nutné všechno vyčistit a omýt, ale ne každý si to může dovolit.

Černá sluchátka

Na rozdíl od všech názorů, černá vypadá velmi dobře v kuchyni. Vypadá stylově a dobře se hodí k jakýmkoli jiným odstínům. Hlavní věc není přehánět, protože černá dokáže vizuálně zmenšit prostor.

Béžová kuchyň

Tato barva je široce používána v designu kuchyně. Vizuálně rozšiřuje prostor a dobře se hodí s doplňky zlaté barvy, dřeva nebo přírodního kamene. Béžové je snadné vyzvednout dlaždici nebo tapetu.

Zelená barva v kuchyni

Zelené kuchyně přitahují pozornost, jsou velmi světlé. Tato barva je ideální pro kombinované kuchyně. Zelené variace také vypadají dobře - khaki, bažina, vápno, vápno, malachit, tyrkysová.

Žluté akcenty v kuchyni

Barva je vhodná pro veselé a aktivní lidi.Ale příliš chytlavá rozhodnutí, stejně jako červená barva, mohou vést k celkové únavě člověka.

Barva wenge

Tmavá barva vzácného tropického dřeva vypadá bohatě a důkladně. Zvýšená trvanlivost a vynikající vzhled odůvodňují náklady na takovou kuchyň. Wenge jde dobře s béžovými tóny, bílé, růžové a šedé barvy.

Šedá rohová kuchyň

S šedou, musíte být opatrní, protože to není dobře mísí s barevnými tóny a ne každý může líbit. Dobře navržená kuchyně v takových barvách se může stát docela atraktivní. Kovově zbarvené předměty se dobře prolínají s šedou barvou. To je třeba mít na paměti při výběru kuchyňských předmětů.

Nábytek

Stejně jako v běžné kuchyni i v rohu potřebují zásuvky, skříňky, skříňky v požadovaném množství. Pod dřezem musí být skříňka, skříň pro skladování a sušení nádobí, stojan na sporák a trouba, kryt digestoře. V případě potřeby - barový pult s párem vysokých židlí, pouzdro na tužku. Je třeba si pamatovat místo pod lednicí, urnu, myčku.

Lednice

Lednička, díky své poměrně velké velikosti, tvoří osobní podprostor a svůj vlastní styl. Zároveň se musí kombinovat s prostředím. Barva chladničky, kovová, nebude v rozporu s žádným interiérem. Pokud chcete, aby lednička byla plně harmonizována s celkovým designem rohové kuchyně, lze tento model opláštit odpovídajícími panely.

Tabulka

Tento prvek interiéru kuchyně, stejně jako žádný jiný, musí dodržovat obecný styl kuchyně. Bude to skvělé, pokud je spolu se židlemi vyroben ve stejném tónu a textury jako hlavní nábytek. Při výběru jídelního stolu se bere v úvahu velikost místnosti a počet členů rodiny.

Pohovka

Malé a malé kuchyně se hodí do malé kuchyňské pohovky. V tomto případě je spolu s kuchyňským stolem vytvořena nezávislá oblast. To bude výjimka z pravidla - „veškerý kuchyňský nábytek v jednom stylu“. Někdy si můžete dovolit určitou svobodu. Je vhodné, aby pohovka byla o něco tmavší než stůl.

Strop

Standardní bílý strop je vhodný do všech kuchyní. Tato barva tento nápad nikdy nezkazí. To může být maloval trochu tónované barvy v celkové barvě kuchyně. Není třeba se zapojovat. Jsou způsobeny tím, že se světlo odráží horší od tmavého stropu, v kuchyni může být tmavé.

Chcete-li ušetřit místo a vizuálně zvětšit rohovou kuchyň, můžete lustr zcela opustit na stropě. Místo toho je dovoleno nalepit LED pásek na spodní část skříně a instalovat vestavěná světla. To umožní zónování osvětlení a možná bude ještě více světla.

Malé rohové kuchyně

V jednom řádku není možné nainstalovat veškerý potřebný nábytek na 5 m2. v kuchyni. S malou velikostí rohové kuchyně si musíte vybrat úzké desky. Parapet by se měl proměnit v pokračování pracovních desek. Z myčky, samozřejmě, s takovou velikostí kuchyně musíte odmítnout. Zabírá příliš mnoho místa.

Jídelní stůl normální velikosti nelze umístit do malé rohové kuchyně. Musíte přemýšlet o přesunu do jiné místnosti nebo o kombinaci kuchyně.

0 odpovědi

Odpověď

Chcete se připojit k diskuzi?
Nebojte se přispět!

Přidejte komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn. Povinná pole jsou označena *